קורס פיתוח מנהלים – "חדשנות או לא להיות"

קורס פיתוח מנהלים – "חדשנות או לא להיות"

השדרה הניהולית של כל ארגון מהווה אחד מתנאי הסף לצמיחה וחדשנות. המציאות העסקית המורכבת והפעילות בתנאי חוסר ודאות עסקית רק מחדדים מהו הצורך בפיתוח מנהלים. מנגד- בפעילות השוטפת של ארגונים לעיתים חסר זמן למידה משותף, חשיבה עסקית משותפת כדי לגרום לדברים לקרות. קורס פיתוח מנהלים בהובלתי משלב תהליך צמיחה דרך שיקוף האסטרטגיה העסקית הקיימת של הארגון ובכלל זה: חזון ,ערכים מטרות ויעדים, ניתוח הסביבה העסקית בכלל ומתחרים בפרט.

מה כולל קורס פיתוח מנהלים

במהלך הקורס מקבלים המשתתפים מודלים המאפשרים להם לנתח בצורה עסקית הן את הענף והן השוק בו הארגון פועל ובנוסף מועשרים המנהלים בעולמות תוכן חדשניים מעולמות השיווק וחווית הלקוח . דגש נוסף מוצג דרך הצגת ה- KPI  השונים שהמחלקות השונות נמדדות עליהם .
החלק השני של הקורס מתמקד בסדנאות לפיתוח מנהלים אשר במסגרתם לומדים המנהלים כיצד לחשוב על פיתוח מנועי צמיחה חדשים לארגון , כלים לחדשנות עסקית וחשיבה המצאתית.

בחלק זה תהליך הלימוד הופך להיות חוויתי ויישומי בו נדרשים המנהלים בתהליך של סיעור מוחות משותף ותרגולים משותפים לייצר תוצרים יישומיים ולהציגם בצורה פרזנטטיבית למנהלים האחרים ( מושם דגש על מיומנויות לתקשורת בלתי מילולית).

קורס פיתוח מנהלים וכן סדנאות לחברות נבנים כפתרון בוטיק לארגון דרך תהליך מקדים של לימוד הארגון צרכיו והאתגרים בפניו הוא ניצב. הסדנא מיועדת הן לדרגי הניהול הבכירים בארגון והן לדרגי הביניים ומנהלים מתחילים.


לייעוץ והזמנת סדנאות והרצאות

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


  קורס פיתוח מנהלים – למה זה חשוב?

  קורס פיתוח מנהלים יעצים את סל הכלים הניהולי שלכם, לכן היא פשוט חובה עבור כל מנהל באשר הוא.  במציאות הדינמית בה אנו חיים, גם מנהלים צריכים להמציא עצמם מחדש כל פעם, תוך שימת דגש על ערכים ניהוליים אוניברסליים עדכניים. הסדנה שאני מעביר עוסקת בפיתוח והעשרת המנהיגות, תוך למידה מקיפה על שיטות יצירתיות לפתרון בעיות.

  מדוע כדאי להעשיר את הידע במסגרת קורס פיתוח מנהלים?

  שיפור יכולות הניהול

  קורס פיתוח מנהלים עשויה לשפר משמעותית את היכולות הניהוליות והמנהיגותיות שלכם ושל מנהלים אחרים בארגון. במסגרת הסדנה נעבוד על מספר תחומים ניהוליים חשובים ביותר, כגון: ניהול צוותים, פתרון בעיות, אימון חשיבה מחוץ לקופסא, יצירת פרזנטציה עסקית ועוד. כך שאם אתם מרגישים שאתם צריכים לרענן את סל הכלים הניהולי שלכם, מקומכם בסדנה שיצרתי. חשוב להדגיש כי הסדנה מיישמת תוכנית פיתוח מנהלים, אשר מעצימה יכולות ניהוליות קיימות, תוך לימוד של טכניקות ניהול חדשניות ואפקטיביות.

  שיפור התקשורת הניהולית

  במקרים רבים אנו מתקשים להעביר מסרים לעובדים שלנו, באופן שישמע נעים אך לא מתרפס, ואסרטיבי אך לא דורסני. אך זה לא חייב להיות כך! בסדנה תלמדו לדייק תקשורת שלכם מול העובדים, באופן שיגרום להם לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר. תחשבו על זה כך, תקשורת טובה בין מנהל לעובד שלו היא הכרחית להצלחה של העובד במשימות ושלכם כמנהלים – אם העובדים לא יבינו את המסרים שאתם מנסים להעביר להם, התוצרים שלהם פשוט לא יהיו לשביעות רצונכם – מה שיצור תסכול גם אצלם וגם אצלכם.

  שיפור העבודה הצוותית באמצעות קורס פיתוח מנהלים

  רבים מאיתנו המנהלים, אוהבים לרוץ כזאבים בודדים – כי כך אנו מרגישים שאנחנו עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר. יחד עם זאת, כמנהלים חשוב שתדעו לרוץ כלהקה! עבודה צוותית הופכת את התוצרים המקצועיים שלכם לטובים יותר. לכן חשוב שתדעו כיצד לדייק את העבודה שלכם בצוות, באופן שיעצים את העובדים, ולא יוריד אותם למטה.

  ניצול פוטנציאל

  סדנת פיתוח מנהלים עוזרת לפתח חוזקות כמנהלים, ובדד בדד להבין מהן החולשות וכיצד ניתן לחזק אותן. סדנת פיתוח מנהלים מעניקה כלים נפלאים להתמודדות עם האתגרים של המנהל המודרני, תוך העצמה של המקצועיות, הידע והכישורים הניהוליים. בעזרת הסדנה תוכלו להפוך למנהיגים יעילים יותר, ובכך תקדמו משמעותית את הצלחת הארגון.

  למי מתאים קורס פיתוח מנהלים?

  הקורסים מתאימים למגוון רחב של גורמים ניהוליים בתוך ארגון. לפניכם מספר דוגמאות לאנשים שיכולים להוות קהל יעד שחשוב שיקחו חלק בסדנת פיתוח מנהלים:

  מנהלים חדשים

  קורס פיתוח מנהלים יכו לסייע למנהלים חדשים ללמוד ולפתח כישורים הנדרשים לניהול יעיל ואפקטיבי, בדגש על הנושאים הבאים: ניהול זמן, ניהול צוותים, האצלת סמכויות ועוד.

  מנהלים מנוסים

  גם מנהלים עם ניסיון יכולים להעשיר את הידע שלכם בלקיחת קורס פיתוח מנהלים. הסדנה יכולה לשדרג משמעותית יכולות ניהוליות קיימות, תוך למידה על טכניקות ניהוליות עדכניות ויעילות – חשוב לזכור שהעולם הניהולי מתפתח כל הזמן… אז יכול להיות שהסדנה תגרום לכם להיפטר מטכניקות ניהול ישנות שאימצתם לאורך השנים, ובמקומן לסגל טכניקות חדשות וטובות יותר.

  עתודה ניהולית

  אם אתם חלק מאיזושהי עתודה ניהולית, כנראה שהשתתפות בסדנה זה מה שאתם צריכים! הסדנה תכין אתכם לתפקיד הניהולי שלכם מא' ועד ת' – כי אחרי הכל, אף אחד מאיתנו לא נולד מנהל, ויש המון ללמוד על כיצד לנהל אנשים בצורה מיטבית.. אז אם אתם עתידים להתקדם לתפקיד ניהולי בקרוב אל תוותרו על הסדנה!

  יזמים ובעלי עסקים

  אפשר להגיד שכל בעל עסק הוא מנהל בעצמו, לכן סדנאות פיתוח מנהלים יכולות לסייע לבעלי העסקים ללמוד את הכלים הנדרשים לניהול המוצלח של העסק שלהם… בדגש על כיצד לנהל עובדים בדרך הטובה והיעילה ביותר.

  אנשי משאבי אנוש ופיתוח ארגוני

  אנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום המשאבי אנוש והפיתוח ארגוני יכולים להשתלב במסגרת הרצאות לעובדים. הסדנה תעצים מהידע הניהולי שלהם, ובכך הם יוכלו לתת תמיכה מקצועית למנהלים בארגון שלהם.

  קורס פיתוח מנהלים- לסיכום

  בשורה התחתונה, פיתוח והכשרת מנהלים זה דבר קריטי לכל ארגון שמכבד את עצמו! כי כאשר המנהלים טובים ומדויקים, כך הארגון יהיה טוב ומקצועי – לכן, חשוב שתשלחו את המנהלים שלכם לקבלת קורס פיתוח מנהלים. לאחר הלימודים הם יחזרו לארגון עם כלים נפלאים לניהול שישדרגו את העסק פלאים, ויהפכו אותו בסופו של דבר לרווחי יותר.