מרצה לשיווק

מרצה לשיווק

תחום השיווק ויישומו הוא נדבך מרכזי בשלבי ההתפתחות וההצלחה של עסקים קטנים כגדולים. עם התקדמות הטכנולוגיה והדיגיטלית , ניתן למצוא מגוון אסטרטגיות שיווק מותאמות לתחום העיסוק הספציפי שלכם ולקהל לקוחות נרחב ומגוון. בעזרת מרצה לשיווק המעביר קורסים וסדנאות בשיווק תוכלו ללמוד ולהכיר היטב אסטרטגיות אלה, וליצור מכנה משותף נרחב במרחב העסקי שלכם. מרצה טוב לשיווק יכול להוות מקפצה מושלמת בתחילתו של תהליך שיווקי אפקטיבי

מנוע הצמיחה לעסק שלכם באמצעות מרצה לשיווק

בכדי לשרוד בעולם העסקים האינטנסיבי, בעלי עסקים רבים, קטנים כגדולים, משקיעים משאבים וחלק ניכר מהתקציבים באסטרטגיות שיווק שונות. זאת במטרה להצעיד את העסק קדימה, להביא לצמיחה והתפתחות כלכלית ולהשיג את המטרות העסקיות שכל אחד מציב לעצמו. כיום, ניתן למצוא מגוון פתרונות ואסטרטגיות שיווק שונות ומגוונות, כאשר מרצה לשיווק באמצעות קורסים וסדנאות בשיווק הוא הצינור להעברתן אליכם בצורה המיטבית. מרצה מיומן ועתיר ניסיון וידע יוכל לסייע לכם להטמיע את אותן אסטרטגיות בכל חתך אירגוני, החל מהעובדים וכלה במנהלים וליצור מכנה משותף לכולם – העמדת הלקוח בליבת העשייה העסקית, כאשר מטרת העל היא להביא לשיפור בביצועים העסקיים

למה חשוב (וכדאי) להזמין מרצה לשיווק?

הרצאות של מרצה לשיווק יכולות לחולל פלאים בארגון שלכם ולהביא להכרת החשיבות עולם השיווק בכלל ובעשייה היום – יומית בפרט. הרצאה לעובדים ו/או למנהלים, תעניק לארגון שלכם ערך מוסף, הבא לידי ביטוי בהיבטים העיקריים הבאים:

 1. הכשרה (מעשית ותיאורטית) והשבחת הידע .
 2. שיפור יכולות פרסום, שיווק ומכירות.
 3. העלאת המוטיבציה בקרב העובדים והמנהלים.
 4. חיזוק הקשרים החברתיים בין חברי הצוות, במיוחד כאשר מדובר בהרצאה במסגרת ערב גיבוש חווייתי, באופן המשפיע גם על הפרודוקטיביות של הצוות.

אילו סוגי תוכן מעביר מרצה לשיווק?

עולם השיווק הוא עולם תוכן עסקי נרחב ומגוון, המתפתח ומשתכלל ככל שעוברות השנים. בהתאם לכך, ניתן למצוא מגוון סוגים שונים של הרצאות, שיתאימו לכל ארגון ולכל תחום עיסוק. ההרצאות העיקריות מתחלקות לשלוש קטגוריות:


לייעוץ והזמנת סדנאות והרצאות

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם


  • עובדים- העובדים הם בסופו של דבר לב ליבו של הארגון, ותהליכי הטמעה של אסטרטגיות שיווק שונות באמצעות הרצאות לעובדים מתחילות בחיבור העובדים לעולם השיווק ולעשייה היומיומית.
  • מנהלים- השדרה הניהולית של הארגון היא חלק מתנאי הסף המאפשרים צמיחה וחדשנות. באמצעות הרצאה לשיווק ניתן לסייע לשדרה הניהולית להכיר את אסטרטגיות השיווק הרלוונטיות לתחום העיסוק של הארגון, ולהעביר רעיונות לאימוץ האסטרטגיות ויישומן בשטח.
  • לקוחות– במסגרת מפגשים וימי עיון אותם אתם עושים ללקוחותיכם, ניתן לשלב הרצאה בשיווק להעשרת הידע של לקוחותיכם ולהוסיף פאן מקצועי למפגש בתור סדנא לחברות.

  הרצאות שיווק – מהם הנושאים הנפוצים?

  שלומי לחנה – מרצה לשיווק, יכול להציע לכם ערך מוסף לחברה ולדבר על מגוון נושאים, כאשר נושאי ההרצאות הנפוצים במיוחד הם:

  1. אסטרטגיה עסקית – כלים לניהול מוצלח, הכרת אסטרטגיות שיווק מודרניות ומותאמות לפעילות הארגון, הגדרת מטרות עסקיות ועוד.
  2. שיווק ומכירה – ובכלל זה שירות וחווית לקוח, כיצד לנהל שיחת מכירה מוצלחת?, ניהול מדיה דיגיטלית והנעה לפעולה ועוד.
  3. בידול עסקי – תהליכים לבניית עסק מבודל או מותג מבודל
  4. חדשנות – חדשנות, יצירתיות ויזמות הן חלק קטן מהתהליכים המאפשרים לעסק לצמוח ולשגשג.
  5. מיתוג – כללים לבניית מותג וכן בידול עסקי.
  6. פרסום ו New Media – עקרונות הפרסום המסורתי והדיגיטלי